Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Grupa de muncă după perioada 01.04.2001
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Grupa de muncă după perioada 01.04.2001

Bună ziua!
O ruda a lucrat în grupa a II a de munca pana în 2005,solicitând adeverința de la deținătorul de arhivă, i s a eliberat doar pana la 01 04 2001. Ma poate lamuri cine de ce? Mulțumesc mult
Grupa II de munca a fost pana la 31/03/2001
Incepnad cu 01/04/2001 s-a lucrat in conditii:
-Speciale(fosta grupa I)
-Deosebite - fosta grupa II
-Alte conditii
-Conditii normale
Și acestea se regăsesc pe statele de plata, ca și sporuri, sa înțeleg?
Da.
Mulțumesc mult!