Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Continuare activitate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Continuare activitate

La implinirea varstei standard de pensionare am depus dosarul la casa de pensii . In continuare doresc sa mi caut un job la privat sa ma completez cu pensia . Dupa cat timp este am sa mi se incheie un nou contract de munca ?
Multumesc
Puteti sa va angajati oricand .... nu este o limita minima de timp petru a va angaja din nou