Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Costuri pentru consultanta infinatare S.R.L
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Costuri pentru consultanta infinatare S.R.L

Bunz ziua ! As vrea sa stiu si eu daca o consultative pentru infintarea unei societati este normal sa se faca contracost ,fara a fi facute demersurile infintarii acestei societati ...
Consultanta juridica constituie serviciu avocatial care se presteaza, din motive lesne de inteles, contra cost!
Informatiile juridice au adesea valoare foarte mare si se dobandesc de avocat in timp.
Sunt situatii in care nu se recomanda constituirea unei societati comerciale.
Consultatia juridica este reglementata de lege.
Consultatia medicala va pare normal sa.fie platita?
Daca nu doriti sa platiti pentru consultanta, puteti sa va informati de pe siteul ONRC si sa va intocmiti dosarul - spre depunere. Societatile de consultanta si Societatile de avocatura percep taxe pentru consultanta si infiintare.
imi trebuie o semnatura electronica pentru a face rezervarea ,denumirii S.R.L-ului
Buna ziua,

Va pot ajuta cu consultanta pentru infiintare societate.Pot depune documente necesare infiintarii societatii dvs. la ONRC Bucuresti. In plus va pot oferi indrumari pe tema contabilitatii si fiscalitatii.

Scrieti mi cateva randuri pe email.
Constantin Vera, Contabil