Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Indemnizatie PFA pt luna iunie
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Indemnizatie PFA pt luna iunie

Va rog sa-mi spuneti daca pot cere indemnizatia COVID pt toata luna iunie in conditiile in care eu predau cursuri de sah in centre educationale (de stat si private), iar after school urile s-au deschis din 16.06.2020. Restrictiile impuse nu permit practicarea jocului de sah din cauza distantei de 1,5m care trebuie pastrata, atingerea pieselor de ambii jucatori etc. Mentionez ca eu am codul CAEN 8559 -alte forme de invatamant.
Va multumesc!
Nu pe toata luna.