Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Documentatie obtinere viză CFP
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Documentatie obtinere viză CFP

Buna ziua!
Lucrez într-o unitate școlară de 3 ani, pe postul de contabil.
As dori sa obtin viză CFP.
Care este procedura si ce documente trebui întocmite pentru obținere?
cristina_verbal, utilizator