Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Declaratie beneficiar real - ASOCIATIE
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Declaratie beneficiar real - ASOCIATIE

Pentru asociatiile care sunt constituite din persoane fizice mai este necesara depunerea declaratiei de beneficiar real in contextul noilor modificari?

Daca da, pentru asociatii unde se depune declaratia?
Am dat un răspuns la linkul de mai jos:
www.avocatnet.ro/forum/discu...