Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cum aflu unde este arhiva I.A.P.I.T.Mangalia?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cum aflu unde este arhiva I.A.P.I.T.Mangalia?

Cum aflu unde este arhiva I.A.P.I.T.Mangalia .
Am fost angajat în anii 1984–1991 in meseria de sudor la atelierul mecanic. Vreau să scot adeverinta cu vechimea și grupa de muncă ptr.pensionare.
Incercati la:
Serviciul Judeţean Constanţa al Arhivelor Nationale
Adresa: str. Ştefan cel Mare nr. 121, cod 900705, Jud. Constanţa
Telefon: 0241/665.463
Fax: 241/665.463
E-mail: constanta@arhivelenationale.ro