avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1394 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Chemare la comisia de disciplina
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Chemare la comisia de disciplina

daca sint chemat la comisia de disciplina trebuie sa mi se spuna de ce si pot sa amin pina gasesc avocat si sa dea alta data

Alte discuții în legătură

Liberare conditionata - zile de munca, 3 rapoarte, calcul melinaR melinaR nepotul meu e inchis de 4 ani si are de facut 7,jumatate a fost un an si ceva pe regim semideschis el fiind pe regim inchis dar acum e dat iar pe regim inchis ... (vezi toată discuția)
Doua dosare pe rol de divort si custodie a copilului minor aurelia-rely aurelia-rely Buna ziua,am doua dosare pe rol in care eu am introdus prima data divortul ca si reclamant iar el pirit dupa care la 2 saptamani a introdus si el acceasi tema ... (vezi toată discuția)
Termen dare in judecata viorel33 viorel33 Buna seara. Am o intrebare : daca un accident rutier s-a petrecut pe 15 noiembrie si persoana care m-a accidentat a depus contestatie si aceasta lungind-o la ... (vezi toată discuția)