Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Societatea la care lucrez a iesit din insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Societatea la care lucrez a iesit din insolventa

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea intrebare:
Societatea la care lucrez a iesit din insolventa, pe perioada intre data hotararii si redactarea sentintei de iesire din insolventa respectiv transmiterea acesteia la ONRC, ANAF.. adimistratorul special isi mai desfasoasa activitatea? in caz ca nu cine poate conduce societatea in aceasta perioada?

Multumesc
Cu respect
george-neagu, moderator