Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Asi dori sa stiu daca pentru un gard din ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Asi dori sa stiu daca pentru un gard din metal, la ...

Buna ziua. Asi dori sa stiu daca pentru un gard din metal, la fatada, pe care vreau sa il schimb tot cu unul din metal, dar mai mult ca sigur nu va fi identic( ce se gaseste in comert la Hornbach), doar ca materialul este acelasi:metal, imi trebuie vreo autorizatie, ceva? Multumesc
nu aveti nevoie de autorizatie.