avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 693 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pentru o casuta pe roti amplasata in extravilan care ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pentru o casuta pe roti amplasata in extravilan care este inaltimea ...

Pentru o casuta pe roti amplasata in extravilan care este inaltimea maxima admisa? Suprafata terenului fiind de 1.6h
Ultima modificare: Joi, 13 August 2020
minsmindel, utilizator

Alte discuții în legătură

Autorizatie de constructie casuta de gradina Catalin Stoica Catalin Stoica Va rog sa-mi spuneti daca este necesara obtinerea vreunei autorizatii (constructie si/sau amplasament) pentru a \"pune\" o casuta de gradina pe un teren? ... (vezi toată discuția)
Buna ziua detin un teren de 3000 m patrati jumatate exttavilan ... Bogdan152093 Bogdan152093 Buna ziua detin un teren de 3000 m patrati jumatate exttavilan jumatate intravilan situat intr-o zona \"verde\" declarata de primarie in urma cu 3-4 ani. Am ... (vezi toată discuția)
Buna seara! am un teren in suprafata de 400 mp extravivan - parcela ... Teodora Mary Teodora Mary Buna seara! Am un teren in suprafata de 400 mp extravivan - parcela curti constrictii - teren cu destinatie agricola TDA. As dori sa amplasez o casuta de lemn ... (vezi toată discuția)