Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pentru o casuta pe roti amplasata in extravilan care ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pentru o casuta pe roti amplasata in extravilan care este inaltimea ...

Pentru o casuta pe roti amplasata in extravilan care este inaltimea maxima admisa? Suprafata terenului fiind de 1.6h
minsmindel, utilizator