Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Se sa ma ajutati cu model Fisa de post ptr: ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Se sa ma ajutati cu model Fisa de post ptr: Tipograf- ...

Buna ziua,

Se sa ma ajutati cu model Fisa de post ptr: Tipograf- tiparitor ( 732207) , Tipograf print digital (732215), Manager operatiuni/ produs (241226) si Back office Hr/ Asistent deptr. HR.
Mentionez ca am citit raspunsurile la celelalte discutii, am urmat link-urile dar unele au erori/ nu mai exista, sau trebuie sa te inregistregi si sa platesti.
Pe adresa de mail: diana.olar.diana@gmail.com
Multumesc
Multumesc frumos