Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Intrebare mobbing
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Intrebare mobbing

Buna ziua!
Sunt implicata de 1 an de zile intr-un caz de mobbing la locul de munca.
Am incercat sa vorbesc cu cei de la sindicat. Dar ei ma intarzie cu intentarea unui proces pe acest subiect. As vrea sa consult un avocat.
Puteti sa imi recomandati niste avocati specialisti pe acest domeniu?
Multumesc!
Elisei22, utilizator
Pe forum nu se fac recomandari in sensul dorit de dvs.
Apelati la Baroul de avocati din judetul dvs.
Pe acest site puteti accesa butonul consultanti (il gasiti in linia rosie din susul paginii) si va alegeti persoana dorita. care daca este disponibila, va poate consilia, contracost.