Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Semnaturile electronice certificate pe contracte ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Semnaturile electronice certificate pe contracte comerciale in instanta de judecata?

Buna,

Se accepta semnaturile electronice certificate pe contracte comerciale in instanta de judecata?

Multumesc!
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~
@ Av.Liviu Voinea

@ Interventie moderator

Regulament Forum Avocatnet.ro
2.10.
.....
Poţi apela la funcţia de citare dintr-un mesaj anterior al altui utilizator cu condiţia ca acest citat să nu se afle pe aceeaşi pagină și să fie doar fragmentul la care te referi. Te rugăm să nu exagerezi cu citarea întregului mesaj dacă nu e necesar.
~ Conținut șters la cerere ~