avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Semnaturile electronice certificate pe contracte ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Semnaturile electronice certificate pe contracte comerciale in instanta de judecata?

Buna,

Se accepta semnaturile electronice certificate pe contracte comerciale in instanta de judecata?

Multumesc!
Ultima modificare: Miercuri, 9 Septembrie 2020
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 20:09, 9 Septembrie 2020
~ Conținut șters la cerere ~
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
@ Av.Liviu Voinea

@ Interventie moderator

Regulament Forum Avocatnet.ro
2.10.
.....
Poţi apela la funcţia de citare dintr-un mesaj anterior al altui utilizator cu condiţia ca acest citat să nu se afle pe aceeaşi pagină și să fie doar fragmentul la care te referi. Te rugăm să nu exagerezi cu citarea întregului mesaj dacă nu e necesar.
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avertisment user @ondino Cornel  Vasile Cornel Vasile Userul @ondino primeste avertisment . Avertimentului il primeste pentru ca in ciuda atentionarii repetate continua sa citeze in mod inutil, ceea ce inseamna ... (vezi toată discuția)
Scoala profesionala viorel28 viorel28 buna seara, am si eu o intrebare despre scoala profesionala Am absolvit scoala profesionala de zidari dar nu am terminato imi mai lipsea 3 luni ca sa dau ... (vezi toată discuția)
Informatii necesare executare silita Diamandi Diamandi Am castigat recent un proces civil cu un samsar de masini. Acesta a declarat la politie o adresa de domiciliu, adresa care este si pe buletinul lui. Pentru ... (vezi toată discuția)