Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara Am fost de curând raportat negativ în ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara Am fost de curând raportat negativ în biroul de ...

Buna seara
Am fost de curând raportat negativ în biroul de credit la Provident , am terminat de achitat creditul însă tot am rămas în BC, am apelat la o firma de radiere însă mi au cerut foarte multi bani in avans, mă poate ajuta cineva, va rog mult, cu un model de notificare pe care sa o pot trimite celor de la provident? Mulțumesc mult
buna, ai reusit sa iesi din biroul de credite?