Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua, sunt raportata de Provident in Biroul de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua, sunt raportata de Provident in Biroul de Credit, ...

Buna ziua,
siunt raportata de Provident in Biroul de Credit, as dori sa ma ajutati cu un model de notificare in care sa le solicit sa-mi trimita '' NOTIFICARILE TRIMISE'' , notificari ce nu mi-au fost trimise.
Multumesc .
Buna seara,

Va rog sa imi transmiteti adresa dvs. de e-mail in privat pentru a va putea trimite modelul de notificare facut de mine.

O seara linistita!
gabriellaciurea@yahoo.com
Multumesc.