Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cei 2 ani de reducere de la zonă poluată a orașului ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cei 2 ani de reducere de la zonă poluată a orașului ploiești ...

Cei 2 ani de reducere de la zonă poluată a orașului ploiești se pot aduna cu grupa de 5ani si 8 luni sa poti iesi la pensie inainte de vîrstă standard 65 de ani
Da.
Cele doua reduceri nu se cumuleaza.