avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 765 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna ziua, se poate beneficia de prevederile ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna ziua, se poate beneficia de prevederile ordonantei nr.147/2020 ...

Buna ziua, se poate beneficia de prevederile ordonantei nr.147/2020 privind zilele libere pentru parinti, daca copilul invata o saptamina online si una la scoala?
Cel mai recent răspuns: latka , moderator 09:06, 16 Septembrie 2020
Da, este o limitare a prezentei efective la școală.
Ultima modificare: Miercuri, 16 Septembrie 2020
latka, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. avand in vedere oug 147/2020 , am rugamintea de a ... mela2008 mela2008 Buna ziua. Avand in vedere OUG 147/2020 , am rugamintea de a ma lamuri cum se aplica aceasta, respectiv in situatia in care in scoala/ clasa in care invata ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! conform oug 147/2020, as dori sa stiu ce solutie am luminuta luminuta Buna ziua! Conform OUG 147/2020, as dori sa stiu ce solutie am pentru 2 copii de 10, respectiv 8 ani care merg la aceeasi scoala, cel de 10, mergand normal, zi ... (vezi toată discuția)
Zile libere platite parinti Anastasia gar Anastasia gar Buna ziua, cfr legii 147/2020, de zile libere platite pot beneficia parintii copiilor sub 12ani, inscrisi in unitate de invatamant, care daca au o boala ... (vezi toată discuția)