Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna ziua, se poate beneficia de prevederile ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna ziua, se poate beneficia de prevederile ordonantei nr.147/2020 ...

Buna ziua, se poate beneficia de prevederile ordonantei nr.147/2020 privind zilele libere pentru parinti, daca copilul invata o saptamina online si una la scoala?
Da, este o limitare a prezentei efective la școală.
latka, moderator