avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 525 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Adresa curenta SC Orizont SA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Adresa curenta SC Orizont SA

Buna ziua,

Ma poate ajuta cineva cu o adresa actuala a celor de la SC Orizont SA? Am nevoie de o adeverinta de la ei ca apartamentul a fost achitat integral, pentru o succesiune. Mentionez ca la adresa din Berzei 32 nu este nimeni, iar numele de telefon de pe net sunt toate incorecte. Multumesc frumos.
Cel mai recent răspuns: maraV , utilizator 12:56, 26 Mai 2021
Buna ziua! Ati reusit sa dati de Orizont SA? Am si eu de corectat o eroare in actul de vanzare cumparare de la ei, din '92.
Ultima modificare: Miercuri, 26 Mai 2021
12345K, utilizator
Conform bazei de date a Ministerului Finantelor, agentul economic cu codul unic de identificare 1589878are urmatoarele date de identificare:
Denumire platitor:ORIZONT SA
Adresa:Str. Mântuleasa 14 PARTER Bucureşti sect 3
Judetul:MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Numar de inmatriculare la Registrul Comertului:J40 /9056 /1991
Act autorizare:-
Codul postal:30554
Telefon:0213157207
Fax:-
Stare societate:INREGISTRAT din data 02 Aprilie 2007
Număr de telefon incorect, la fel ca și toate celelalte numere listate pe net pt SC Orizont SA.

MihailZC a scris:

Conform bazei de date a Ministerului Finantelor, agentul economic cu codul unic de identificare 1589878are urmatoarele date de identificare:
Denumire platitor:ORIZONT SA
Adresa:Str. Mântuleasa 14 PARTER Bucureşti sect 3
Judetul:MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Numar de inmatriculare la Registrul Comertului:J40 /9056 /1991
Act autorizare:-
Codul postal:30554
Telefon:0213157207
Fax:-
Stare societate:INREGISTRAT din data 02 Aprilie 2007

SC Orizont SA, este posibil sa apartina acum de Administratia Fondului Imobiliar din B-dul Regina Elisabeta nr. 16, sector 3, Bucuresti,
Accesati acest link:
[ link extern ] /
In josul paginii veti gasi numere de telefon. Sunati, explicati situatia si veti fi indrumat acolo unde aveti nevoie.
Ultima modificare: Miercuri, 26 Mai 2021
maraV, utilizator
SC Orizont SA, este posibil sa apartina acum de Administratia Fondului Imobiliar din B-dul Regina Elisabeta nr. 16, sector 3, Bucuresti,
Accesati acest link:
[ link extern ] /
In josul paginii veti gasi numere de telefon. Sunati, explicati situatia si veti fi indrumat acolo unde aveti nevoie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am o intrebare legata de o datorie veche. familia ... TudorTGG TudorTGG Buna ziua, am o intrebare legata de o datorie veche. Familia este in proces cu AFI (Administratia fondului imobiliar) unde am intrat si eu fara voia mea pe ... (vezi toată discuția)
Unde se afla fostul icral sector 3-titan de pe hristo botev 15a maik maik FOSTA SOCIETATE COMERCIALA \"TITAN\"AL-SA CU SEDIUL IN BUCURESTI SECTOR 3 DE PE HRISTO BOTEV15A. (vezi toată discuția)
De unde pot procura un plan de situatie pentru un obiectiv din bd. regina elisabeta bucuresti? bd1312001 bd1312001 De unde pot procura un plan de situatie pentru un obiectiv din Bd. Regina Elisabeta Bucuresti? Multumesc anticipat! Ciprian (vezi toată discuția)