Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... De unde pot procura un plan de situatie pentru un ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

De unde pot procura un plan de situatie pentru un obiectiv din Bd. Regina Elisabeta Bucuresti?

Multumesc anticipat!

Ciprian
La Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Bucuresti
dar pe net se poate gasi o schita cu Bd. Regina Elisabeta? sau un plan de situatie cu primaria sectorului 5?...vecinatati...eventual o incadrare in zona...ideal ar fi un plan de situatie, dar mi-ar fi de folos orice din aceasta zona...ma gandesc ca poate ar fi ceva, undeva pe net, dar nu am gasit...sau sa iau legatura cu cineva...orice informatie imi va fi de ajutor
Aveti la dispozitie GOOGLE.