avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 503 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... De unde pot procura un plan de situatie pentru un ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

De unde pot procura un plan de situatie pentru un obiectiv din Bd. Regina Elisabeta Bucuresti?

De unde pot procura un plan de situatie pentru un obiectiv din Bd. Regina Elisabeta Bucuresti?
Multumesc anticipat!

Ciprian
Cel mai recent răspuns: Alexandru Munteanu , Avocat 20:39, 13 Septembrie 2011
La Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Bucuresti
dar pe net se poate gasi o schita cu Bd. Regina Elisabeta? sau un plan de situatie cu primaria sectorului 5?...vecinatati...eventual o incadrare in zona...ideal ar fi un plan de situatie, dar mi-ar fi de folos orice din aceasta zona...ma gandesc ca poate ar fi ceva, undeva pe net, dar nu am gasit...sau sa iau legatura cu cineva...orice informatie imi va fi de ajutor
Aveti la dispozitie GOOGLE.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cadastru comuna suburbana colentina luticus luticus In arhiva familiei s-a identificat o sentinta din anul 1946 in care se specifica faptul ca in urma defunctului a ramas in masa succesorala si suprafata de 1000 ... (vezi toată discuția)
Adresa curenta sc orizont sa Didi_mi Didi_mi Buna ziua, Ma poate ajuta cineva cu o adresa actuala a celor de la SC Orizont SA? Am nevoie de o adeverinta de la ei ca apartamentul a fost achitat ... (vezi toată discuția)
Adeverinta de vechime capcana4 capcana4 va rog ajutati-ma cu o informatie si va multumesc! de unde pot scoate vechimea in munca de la t.c.i.f bucuresti-sectia 7 ivanesti-dorobantu. unde as putea da ... (vezi toată discuția)