avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 818 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinta de vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinta de vechime

va rog ajutati-ma cu o informatie si va multumesc! de unde pot scoate vechimea in munca de la t.c.i.f bucuresti-sectia 7 ivanesti-dorobantu. unde as putea da de aceste arhive ? cine le-a preluat? firme private,lichidatori!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:38, 21 Octombrie 2012
1. Incercati cu un e-mail la Arhivele Naţionale ale României, Bd. Regina Elisabeta nr. 49, sector 5, Bucureşti, C-050013, Fax: 021/312 58 41, 021/313 18 38,
e-mail: secretariat.an@mai.gov.ro

2. Vi se va spune unde gasiti arhivele institutiei care va intereseaza.
Cred ca mai bine luati legatura direct cu Direcţia Judeţeană Călăraşi a Arhivelor Naţionale , intrucat santierul se gasea in jud.Calarasi..
STR.POMPIERILOR 1
910002 CÃLÃRASI
Telefon: 0242/316.118
Fax: 0(242)316118

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare vechime in munca ana_dark84 ana_dark84 Buna ziua! As vrea sa stiu unde trebuie sa mearga o persoana pentru a-si recupera actele ce dovedesc vechimea in munca? Precizez ca este vorba de o perioada ... (vezi toată discuția)
Cadastru comuna suburbana colentina luticus luticus In arhiva familiei s-a identificat o sentinta din anul 1946 in care se specifica faptul ca in urma defunctului a ramas in masa succesorala si suprafata de 1000 ... (vezi toată discuția)
Recuperare documente predate la arhiva nationala meruta florentina meruta florentina De unde pot obtine niste documente mai vechi de casa ,ca la orizont sa de unde apartinem mia spus ca lea predat la arhiva nationala ,nu stiu unde este si cu ... (vezi toată discuția)