Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinta de vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinta de vechime

va rog ajutati-ma cu o informatie si va multumesc! de unde pot scoate vechimea in munca de la t.c.i.f bucuresti-sectia 7 ivanesti-dorobantu. unde as putea da de aceste arhive ? cine le-a preluat? firme private,lichidatori!
1. Incercati cu un e-mail la Arhivele Naţionale ale României, Bd. Regina Elisabeta nr. 49, sector 5, Bucureşti, C-050013, Fax: 021/312 58 41, 021/313 18 38,
e-mail: secretariat.an@mai.gov.ro

2. Vi se va spune unde gasiti arhivele institutiei care va intereseaza.
Cred ca mai bine luati legatura direct cu Direcţia Judeţeană Călăraşi a Arhivelor Naţionale , intrucat santierul se gasea in jud.Calarasi..
STR.POMPIERILOR 1
910002 CÃLÃRASI
Telefon: 0242/316.118
Fax: 0(242)316118