Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua sunt pensionat de boala am 39ani de vechime ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua sunt pensionat de boala am 39ani de vechime in munca ...

Buna ziua sunt pensionat de boala am 39ani de vechime in munca la momentul pensionării de boala de asemeni am 7ani grupa 1 si 7ani de grupa 2 in am 58 ani locuiesc în ploiesti cu noile modificării ale legii privind orașele poluate pot iesi la pensia de varsta acum precizez ca as iesi in noiembrie 2021
Cei 2 ani nu se cumuleaza cu alte reduceri de varsta.
Veti fi trecut la limita de varsta la 59 ani si 2 luni.