Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Cum verific daca am dotorii la Anaf
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Cum verific daca am dotorii la Anaf

Buna ziua,

Creati-va cont in spatiul privat virtual pe ANAF cu identificare vizuala, mai nou.Vedeti acolo ce si cum

[ link extern ]
Mergeti la administratia finantelor publice unde aveti domiciliul/unde are sediu social societate si cereti o fisa sintetica pe platitor.

Sper sa va fie de folos informatiile.
Buna ziua! Este obligatorie inscrierea in Spatiul Virtual al ANAF pentru persoanele juridice? Se mai pot obtine informatii despre firma si in alt mod decat prin SPV? De ce nu mai trimite ANAF instiintarile despre amenzi, prin posta?