avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 763 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Cum verific daca am dotorii la Anaf
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Cum verific daca am dotorii la Anaf

Cum verific daca am dotorii la Anaf
Cel mai recent răspuns: calineanu , utilizator 15:29, 2 Februarie 2021
Buna ziua,

Creati-va cont in spatiul privat virtual pe ANAF cu identificare vizuala, mai nou.Vedeti acolo ce si cum

[ link extern ]
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Mergeti la administratia finantelor publice unde aveti domiciliul/unde are sediu social societate si cereti o fisa sintetica pe platitor.

Sper sa va fie de folos informatiile.
Buna ziua! Este obligatorie inscrierea in Spatiul Virtual al ANAF pentru persoanele juridice? Se mai pot obtine informatii despre firma si in alt mod decat prin SPV? De ce nu mai trimite ANAF instiintarile despre amenzi, prin posta?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, doresc să închiriez apartamentul unui cadru militar. ... victormac victormac Bună ziua, Doresc să închiriez apartamentul unui cadru militar. Acesta îmi cere înregistrarea contractului la ANAF pentru al putea deconta chiria. ... (vezi toată discuția)
Care sunt documentele care pot fi transmise prin spațiul privat virtual spv pentru o pj? ileanamoanta ileanamoanta Certificatul de atestare fiscală PJ poate fi obţinut și online? Care sunt documentele care pot fi transmise prin Spațiul privat virtual ... (vezi toată discuția)