Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Daca se preschimba cartea de identitate ( la termen ) ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Daca se preschimba cartea de identitate ( la termen ) , este ...

Daca se preschimba cartea de identitate ( la termen ) , este necesara si schimbarea permisului auto?
Multumesc frumos