Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Buna ziua! Vin si eu cu o intrebare daca e cineva ...
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Buna ziua! Vin si eu cu o intrebare daca e cineva amabil sa imi ...

Buna ziua! Vin si eu cu o intrebare daca e cineva amabil sa imi raspund.Am decis sa merg la primarie sa obtin si eu o licenta pentru taxi , si raspunsul lor a venit da se poate doar pe masina hibrid sau electrica . Acum urmeaza partea proasta ei nu vor ca masina sa fie mai veche de 3 ani cea ce presupune costuri imense pentru un oras cu 10000 de locuitori . Intrebarea acum pot veni cu o masina mai vechea de ex 2016 anu fabricatiei tot hibrida etc sa depun pentru licenta fara ca aceasta sa fie refuzata ?
ionuthau, utilizator