Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara! Vreau să aflu și eu niște detalii, am ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara! Vreau să aflu și eu niște detalii, am avut accident ...

Bună seara! Vreau să aflu și eu niște detalii, am avut accident fără victime(nu am avut accident cu alta masina), însă greșeala mea a fost că m-am urcat la volan băut... vreau să aflu dacă sunt șanse să primesc o sanctiune usoara. Am avut 0.67 la fiolă și in sânge 1.54 prima proba și a doua 1.30, sunt șanse să scap cu amanarea pedepsei? țin să precizez ca am vârsta de 19 ani, am fost putin inconstient la ce s-a intamplat. țin să mai precizez ca nu am antecedente penale
zaytsev443, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~