Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reducerea varstei standard de pensionare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reducerea varstei standard de pensionare

Buna ziua,
Cum se face dovada domicilierii pe o periada de 30 ani intr o loalitate cu risc de poluare va rog ? Multumesc , M Opra
Acte cu care se poate face dovada adresei de domiciliul/reşedinţă
[ link extern ] /
Acte cu care se poate face dovada adresei de domiciliul/reşedinţă
[ link extern ] /