avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 970 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua..ce i se poate intampla unei persoane care a ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua..ce i se poate intampla unei persoane care a condus ...

Buna ziua..ce i se poate intampla unei persoane care a condus fara permis in Germania,a facut accident cu o masina si a fugit de la locul accidentului?mentionez ca nu a fost accident cu vatamare corporala
Exista posibilitatea sa nu faca inchisoare?
Cel mai recent răspuns: roxi95 , utilizator 14:08, 29 Septembrie 2020
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Conducere fara permis pe un drum public si accident neamtualin neamtualin Buna ziua , am si eu o intrebare .. am condus pe un drum public o masina nu am avut permis de conducere si am intrat intr-un copac .. mai era cineva cu ... (vezi toată discuția)
Plângere penalã pentru pãrãsirea locului accidentului gagica.ionut gagica.ionut buna ziua.Ieri am am avut un accident in care am atins cu roata din stanga fata o pers in apropierea trecerii de pietoni.am oprit masina pe dreapta,am ... (vezi toată discuția)
Problema permis de conducere ContSters379535 ContSters379535 Buna seara Vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi legate de permisul de conducere Aflandu-ma la un semafor in Constanta fiind a 3 a masina in ... (vezi toată discuția)