Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua..ce i se poate intampla unei persoane care a ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua..ce i se poate intampla unei persoane care a condus ...

Buna ziua..ce i se poate intampla unei persoane care a condus fara permis in Germania,a facut accident cu o masina si a fugit de la locul accidentului?mentionez ca nu a fost accident cu vatamare corporala
Exista posibilitatea sa nu faca inchisoare?
~ Conținut șters la cerere ~