Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua! Am inceput facultatea in Targu Mures, unde ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua! Am inceput facultatea in Targu Mures, unde stau in ...

Bună ziua! Am inceput facultatea in Targu Mures, unde stau in chirie si am viza de flotant. Asociația de proprietari cere copie dupa cartea de identitate pentru a mă trece în cartea de imobil. Este sigur sa dau copia, tinand cont de protectia datelor cu caracter personal?
Nu sunteti obligata sa dati copie, ci doar datele de care au nevoie, dovedite cu aratarea cartii de identitate in original.