Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mulțumesc.. De fapt santem citați și se cere ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mulțumesc.. De fapt santem citați și se cere consfintirea ...

Mulțumesc.. De fapt santem citați și se cere consfintirea unei medierii care sa făcut în urma cu 4 ani a fost de fata soțul meu și reclamanta și avocatul ei și mediatorul și e semnat de soțul meu și mediator și înțelegerea a fost doar parțială.. Asra a fost înainte de proces acum sa terminat procesul iar avocatu reclamantei a cerut consfintirea acestui act în alt tribunal în alt oraș nu în cel care a fost mediat.. Și acel act a fost în dosar analizat deja și sa refuzat. Dacă se aproba cinsfintirea actului poate trece la un executor judecătoresc? Va rog..
Continuați, vă rog, discuția unde ați început-o:

www.avocatnet.ro/forum/discu...