avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 635 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. Cum sa procedez? Sunt amenințat de un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. Cum sa procedez? Sunt amenințat de un verișor de ...

Bună ziua. Cum sa procedez? Sunt amenințat de un verișor de pe data de 15 august 2020,dupa ce el a întrat în posesia unei moșteniri la care aveam și eu dreptul în urma decesului tatălui meu. Fără absolut nici un motiv ma amenință de câte ori merg la casa părinților mei.
Puteti depune plangere penala, martori aveti?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Situația stă în felul următor, acum un an am cunoscut un ... Ani.77 Ani.77 Situația stă în felul următor, acum un an am cunoscut un timp de 26 de ani (eu am 16 ani, ca sa se faca înțeleasă situatia) și el a început sa vina ... (vezi toată discuția)
Ma ameninta ca ma scoate afar din casa si ca ma bate 12345678 12345678 buna ziua. am o problema si daca se poate sa ma lamuriti cu unele probleme. momentan stau in casa parintilor. din cauza unor neintelegeri intre mine si tatal ... (vezi toată discuția)
Succesiune cu probleme relumarius relumarius Buna ziua. Bunicul meu in 93\' ia facut acte pe unde teren mamei mele(unde a si terminat de construit in 95 o casa) In 94 cand sau eliberat titlurile de ... (vezi toată discuția)