Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua Am si eu o intrebare ,am ramas fara servici ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua Am si eu o intrebare ,am ramas fara servici si cu toate ...

Buna ziua
Am si eu o intrebare ,am ramas fara servici si cu toate ca imi caut nu am reusit sa gasesc nimic.Problema este ca am o rata la banca pe care nu reusesc sa o platesc...ce se poate face?Cei de l abanca au propus reesalonarea pe un an cu plata lunara doar a dobanzii creditului,si dupa un an mi se reesaloneaza creditul propriu zis neachitat in aceste 12 luni la rata anterioara.Intrebarea mea este din moment ce nu am servici cum pot plati si aceasta doabanda care apropo este jumatate din rata cca.600 lei.
Multumesc
Bubulinu08, utilizator