Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Mulțumesc tare mult pentru răspunsuri. M-am ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Mulțumesc tare mult pentru răspunsuri. M-am documentat dar ...

Mulțumesc tare mult pentru răspunsuri. M-am documentat dar nu sunt lămurită 100%. Pot sa divorțez la notar de o persoana privata de libertate, sau nu? Majoritatea spun ca se poate face procura speciala pentru înaintarea divorțului dar pentru luarea deciziei și semnarea divorțului trebuie sa fim amândoi fizic și personal. Asa este? Singura varianta e sa merg în instanta? Mulțumesc mult!
www.avocatnet.ro/forum/discu...

trebuie sa continuati discutia inceputa pe aceasta tema, altfel, nu se intelege despre ce vorbiti.
Asa este?

asa este, nu puteti divorta la notar, ci doar in instanta.