Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bransament Energie Electrica pentru inceperea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bransament Energie Electrica pentru inceperea constructie casa.

Dorim sa stim daca odata emisa autorizatia de constructie de catre primarie , primaria ar fi trebuit sa faca demersuri pentru marirea retelei electrice ?

Multumim!
whiteHat2050, utilizator