Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Urmeaza sa vand un autovehicul unei persoane juridice
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Urmeaza sa vand un autovehicul unei persoane juridice

Buna ziua,
Urmeaza sa vand un autovehicul unei persoane juridice si am inteles ca trebuie sa depun o declaratie ca acest bun este din patrimoniul personal pentru a nu plati impozit pe venit, intrebarea mea este unde pot face aceasta declaratie?
george-neagu, moderator