Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Formularele pentru situatiile financiare ale unei ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Formularele pentru situatiile financiare ale unei entitati publice?

De unde pot descarca formularele pentru situatiile financiare (inclusiv anexele la ele) ale unei entitati publice? Ca nu le gasesc pe site-ul ANAF.
george-neagu, moderator
De pe site-l Ministerului de finante/reglementari contabile/institutii publice.
Bibi62, utilizator
Multumesc frumos !