Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua! Am scos de la B.C.R.un credit de nevoi ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua! Am scos de la B.C.R.un credit de nevoi personale în ...

Buna ziua! Am scos de la B.C.R.un credit de nevoi personale în anul 2007 pe care nu l am achitat ,nu am primit nimic pana astăzi de la firma de recuperare A.P.S. .intrebarea mea este ce se poate face după atâta timp va rog..
si astazi ati primit ? Ce ?
Am primit în posta o notificare sa plătesc creditul de la firma de recuperare A.P.S. scrie ca sa evit executarea silita creditul este de nevoi personale luat în 2007 ce ma sfătuiți.. mulțumesc
Dar de la banca nu ati primit nimic,niciodata?
Facturi ? Instintari ? Nimic de la banca?

sa nu ii bagati in seama
Gabriela Corina@ a scris:

Am primit în posta o notificare sa plătesc creditul de la firma de recuperare A.P.S. scrie ca sa evit executarea silita creditul este de nevoi personale luat în 2007 ce ma sfătuiți.. mulțumesc

Nu am primit nu am semnat nimic ce pot sa fac creditul este de 13 ani neplătit 10000 eu și scrie ca am dat 20000

mitabiciclista a scris:

Dar de la banca nu ati primit nimic,niciodata?
Facturi ? Instintari ? Nimic de la banca?