avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1929 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua! Am scos de la B.C.R.un credit de nevoi ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua! Am scos de la B.C.R.un credit de nevoi personale în ...

Buna ziua! Am scos de la B.C.R.un credit de nevoi personale în anul 2007 pe care nu l am achitat ,nu am primit nimic pana astăzi de la firma de recuperare A.P.S. .intrebarea mea este ce se poate face după atâta timp va rog..
Cel mai recent răspuns: Gabriela Corina@ , utilizator 16:02, 18 Octombrie 2020
si astazi ati primit ? Ce ?
Am primit în posta o notificare sa plătesc creditul de la firma de recuperare A.P.S. scrie ca sa evit executarea silita creditul este de nevoi personale luat în 2007 ce ma sfătuiți.. mulțumesc
Dar de la banca nu ati primit nimic,niciodata?
Facturi ? Instintari ? Nimic de la banca?

sa nu ii bagati in seama
Gabriela Corina@ a scris:

Am primit în posta o notificare sa plătesc creditul de la firma de recuperare A.P.S. scrie ca sa evit executarea silita creditul este de nevoi personale luat în 2007 ce ma sfătuiți.. mulțumesc


Nu am primit nu am semnat nimic ce pot sa fac creditul este de 13 ani neplătit 10000 eu și scrie ca am dat 20000

mitabiciclista a scris:

Dar de la banca nu ati primit nimic,niciodata?
Facturi ? Instintari ? Nimic de la banca?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua.daca mă puteți ajuta cu sfaturi,sunt într-o situație ... Adrian 76 Adrian 76 Bună ziua.Daca mă puteți ajuta cu sfaturi,sunt într-o situație destul de nasoală și anume: am un credit de nevoi personale in euro pe care l-am scos în ... (vezi toată discuția)
Cedare creanta apoi executare fara a fi notificat de banca mario_75 mario_75 Buna ziua. In 2007 am scos un credit de 10000 euro (pe 10 ani) pentru fratele meu si cumnata mea . El avea o firma care mergea foarte bine la vremea aceea iar ... (vezi toată discuția)
Angajament plata - firma recuperari creante liliana62 liliana62 am semnat un angajament de plata cu [firma]. ulterior am solicitat contractul de cesiune intre banca si [firma] , precum si un scadentar cu dobanzile si ... (vezi toată discuția)