Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... COPIE ELECTRONICA A INREGISTRARII SEDINTEI DE JUDECATA
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

COPIE ELECTRONICA A INREGISTRARII SEDINTEI DE JUDECATA

Deoarece din motive medicale nu am putut participa la PROCES as dori sa pot obtine o copie electronică a înregistrării ședinței de judecată. Catre cine trebuie adresata cererea si cam ce ar trebui sa contina ? MULTUMESC !
R.I., utilizator
Formulati cerere catre completul de judecata si atasati si un suport electronic pe care sa va fie copiata inregistrarea sedintei.