Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Mi s-a schimbat denumirea si nr strazii pe care ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Mi s-a schimbat denumirea si nr strazii pe care locuiesc si cu sediul firmei

Am aflat cu stupoare ca de ani de zile mi s-a schimbat denumirea si nr strazii pe care locuiesc, iar eu la domiciliu am si sediul firmei. Imi ingreuneaza situatia aceste modificari. Exista sansa sa pot reusi la primarie prin anumite demersuri sa mi se aloce din nou adresa si nr postal vechi? Sa revin la vechea strada? Inainte era Panduri 20, acum e Luceafar 6.
george-neagu, moderator
Nu aveti nicio sansa de reusita in acest sens....
Nu merge nici sa solicit alocarea unui nou nr postal si ca atare sa trec in solicitare vechea denumire?

Cornel Vasile a scris:

Nu aveti nicio sansa de reusita in acest sens....

Din mesajul initial reiese ca aveti deja alocat un numar si nu vad cum sa vi se aloce altul ....
Cornel Vasile, Consilier juridic
daca pentru actele personale, cele in vigoare raman valabile, cele referitoare la firma trebuie preschimbate si actualizate. si repede.