Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua,care este fisa postului pentru Tehnician ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua,care este fisa postului pentru Tehnician gestiunea ...

Buna ziua,care este fisa postului pentru Tehnician gestiunea productiei?
Nu poate fi magazonier,sau ?
Multumesc!
Nu exista fise standard de post ....

Art. 40 C.mun.
(1) Angajatorul are, in principal, urmatoarele drepturi:
.....
b) sa stabileasca atributiile corespunzatoare fiecarui salariat, in conditiile legii;
c) sa dea dispozitii cu caracter obligatoriu pentru salariat, sub rezerva legalitatii lor;
.....
Va multumesc pentru raspuns.
Problema este ca eu lucrez ca magazioner dar in contractul de munca sunt incadrat Tehnician gestiunea productiei,cod COR 311909.
Intrebarea mea acum,este normal ?
Multumesc!
Normal ar fi ca atributiile execitate sa fie in concordanta cu functia mentionata in c.i.m.
Va multumesc pentru raspunsuri !