Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Abuz intr-un complex rezidential!?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Abuz intr-un complex rezidential!?

Abuz intr-un complex de locuinte!? [ link extern ]
Sper ca puteti vedea poza. Pe partea cu parcul unde este masina alba, parchez in mare parte a zilei. Este un drum dintr un complex rezidential(public presupun) nu blochez intrarea cu parcul ptr ca nu este acolo si nici drumul ptr ca restul masinilor au loc destul sa treaca. Iar anumitr persoane sunt revoltate ca parchez acolo si ca vor chema politia sa mi ridice masina. Si ca acel drum este al lor face parte din bloc si complex . Au voie sa mi pozeze masina si sa mi ridice stergatoarele? Sa mi o puna pe.grupuri de fb etc.
Roberrrt, utilizator
E posibil sa escaladeze confruntarea si sa gasesti masina sifonata in curand.Se pare ca deranjezi acolo unde parchezi pentru ca nu pot trece 2 automobile unul pe langa altul.Nu cu intentie dar poate fi lovita accidental.
mitabiciclista, utilizator