Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Buna dimineata, Pentru accesul gratuit de ce nu mai ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Buna dimineata, Pentru accesul gratuit de ce nu mai sunt actualizate ...

Buna dimineata,

Pentru accesul gratuit de ce nu mai sunt actualizate datele de aproape o saptamana?
Nu e prima data cand se intampla asta.
Poate faceti ceva in acest sens.
Multumesc!
C.Simonescu
Buna ziua,

Ne puteți spune, va rog, la ce anume va referiți atunci când spuneți ca nu sunt actualizate datele? Vorbim despre articole? Despre forum? Ce date nu sunt actualizate?

Mulțumesc.
Primesc newsleter-ul si intru pe una din stiri. O pot citii. Insa cand apoi intru in sectiunea acces gratuit stirile de acolo sunt din 23 octombrie. Axi suntem in 29!!!
Acum am inteles intrebarea, multumesc.

Noi publicam, zilnic, un numar destul de mare de articole. In acelasi timp, aceste articole sunt impartite pe cateva zeci bune de sectiuni. In functie de ce se intampla in actualitate, unele sectiuni sunt actualizate mai des, altele mai rar. Stiri publicam destul de rar, pentru ca rolul nostru e sa aducem valoare adaugata stirii, sa o explicam si nu sa o prezentam ca atare.

Multumesc.