Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... - Concluziile scrise - depunere în litigii de muncă ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

- Concluziile scrise - depunere în litigii de muncă Bună ziua ...

- Concluziile scrise - depunere în litigii de muncă

Bună ziua !
Vă rugăm frumos să ne ajutați cu câteva lămuriri :
- până când se pot depune Concluziile scrise în litigiile de muncă ?
- dacă au fost depuse prin telefon /ora 15, 41, după ce s-a strigat cauza /ora 10 ( scrisă și pe ECRIS ) + după ce s-a spus în sala de judecată că: instanța a declarat închisă cercetarea procesului + după închiderea dezbaterilor + dacă au lipsit ambele părți + după ce s-a dat dosarul în pronunțare.... - atunci
- se mai pot depune Concluziile scrise ?
- vor mai fi luate în seamă de Tribunal ?

oanaportar, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
dacă s-a amânat pronunțarea da.
Da, Concluziile scrise au fost depuse prin telefon /ora 15, 41,
după ce Dosarul se dăduse în pronunțare la ora 10.

oanaportar, utilizator
Într-un răspuns îmi spuneți că
dacă s-a amânat pronunțarea da.
... am căutat dar nu am găsit în Noul Cod de procedură civilă.....
mă puteți ajuta cu un articol de lege ?

Concluziile scrise trebuia să fie comunicate și celeilalte părți ?
sau nu ?
oanaportar, utilizator
Nu exista concluzii scrise depuse prin telefon.doar sunt ...scrise