Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua In cazul unei persoane care are o pedeapsă ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua In cazul unei persoane care are o pedeapsă de 1 an ...

Bună ziua
In cazul unei persoane care are o pedeapsă de 1 an și 10 luni cu executare este atestat în Anglia stă 5 săptămâni în închisoare apoi este eliberat sub control ( brățară electronică, semnătura poliție fiecare zi de luni și să fie la adresă in fiecare noapte). Perioada cu brățară electronică este de 14 luni și acum urmează extrădarea.
Puteți să îmi spuneți cum se calculează vizavi de sentința avuta (1 an 10 luni)
de instanța din Romania.
Mulțumesc frumos
~ Conținut șters la cerere ~