Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună seara ! Am și eu o întrebare...Soțul meu a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună seara ! Am și eu o întrebare...Soțul meu a fost condamnat ...

Bună seara ! Am și eu o întrebare...Soțul Meu a fost condamnat la 8 luni de închisoare în România! Noi aflându-ne acum în uk ! Am făcut toate demersurile adică.. Când a primit sentința Am anunțat Intepolul prin Avocat .A fost arestat ,apoi eliberat pe cauțiune, acum este arestat cu bratara electronica ,din aprilie 2023.El a refuzat extrădarea. CUrtea se apel a respins cererea de extradare.Am făcut apel acum așteptăm un răspuns. INTREBAREA MEA este: Dacă soțul Meu este monitorizat de la orele 00:00 pana la ora 5 dimineața, în cazul în care va fii extrădat i se va deduce în România din pedeapsa ce a ispasito pe teritoriul Angliei ?
Buna seara ! Da, i se va deduce pedeapsa executata in UK.