Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Prestari servicii electronice - software
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Prestari servicii electronice - software

O societate inregistrata in scopuri de tva, ce obligatii are din pct de vedere al intocmirii facturii (cu tva sau fara?) in conditiile in care presteaza servicii software atat catre persoane fizice/juridice din UE si din afara UE.
Multumesc
george-neagu, moderator