Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Trebuie sa ies la pensie in 17 martie 2021. Cand ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Trebuie sa ies la pensie in 17 martie 2021. Cand trebuie sa depune ...

Trebuie sa ies la pensie in 17 martie 2021.
Cand trebuie sa depune actele ptr pensionare, pentru ca pe 17 martie implinesc 65ani ?
Actele se depunn incepand cu 17/03/2021