Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... chitanta de mana
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

chitanta de mana

Poate fi considerata proba judiciara o bucata de hartie pe care apare semnatura mea si un text adaugat ulterior(din care reiese ca as fi primit niste bani), desi eu n-am semnat niciodata asa ceva?Semnatura este a mea.Va rog sa ma ajutati.
Puteti demonstra ca acel test a fost scris ulterior?
Si inca ceva.....cum ati semnat aceea "bucata de hartie " aiurea? Pana la urma, ce ascundeti?
Pentru a primi un raspuns corect prezentati situatia exact....
Dar ati primit bani imprumut, nu?
~ Conținut șters la cerere ~
gabone2008 a scris:

Poate fi considerata proba judiciara o bucata de hartie pe care apare semnatura mea si un text adaugat ulterior(din care reiese ca as fi primit niste bani), desi eu n-am semnat niciodata asa ceva?Semnatura este a mea.Va rog sa ma ajutati.

O plangere penala impotriva acelei persoane care s-a folosit de datele personale ale dvs.!
depinde, inscrisul respectiv poate fi probat si cu martori.