Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Daca am antecedent penal, in eventualitatea in care ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Daca am antecedent penal, in eventualitatea in care voi ti admis ...

Daca am antecedent penal, in eventualitatea in care voi ti admis la magistratura, voi avea castig de cauza daca dau in judecata csm-ul?
Nu contează antecedentele penale în cazul unui proces in care persoana nu are calitatea de inculpat in proces.
In situatia in care sunt inculpat si mi s-a dat renuntarea la aplicarea pedepsei

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Nu contează antecedentele penale în cazul unui proces in care persoana nu are calitatea de inculpat in proces.