Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Amenda stare urgenta- restituire suma
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Amenda stare urgenta- restituire suma

Am achitat o amenda din starea de urgenta și am câștigat în instanță anularea acesteia. Dar in documentul de la judecatorie nu era mentionat restituirea sumei achitate. Mentionez ca am cerut in cerere si restiturea amenzii.
Va intreb ce ar trebui sa fac sa recuperez suma achitata?
Va multumesc anticipat.
popa_rodica, utilizator